Cennik

W ramach serwisu plytowisko.pl oferujemy Ci darmowe konto, za pomocą którego możesz kupować przedmioty. Niestety jako, że nie pobieramy żadnych prowizji od sprzedaży a utrzymanie serwisu i jego rozwój kosztuje pobieramy drobną, JEDNORAZOWĄ opłatę za dodanie ogłoszenie. Opłata za dodanie ogłoszenia jest jednorazowa, oznacza to, że wystawiając np. aukcje na 7 dni, jeśli po tych 7 dniach nie będzie ofert kupna ogłoszenie odnowi się automatycznie o kolejne 7 dni aż do momentu w którym płyta się sprzeda lub gdy zechcesz wycofać ogłoszenie ręcznie. Zasada ta tyczy się wszystkich ogłoszeń, we wszystkich działach i na każdą ilość dni. Oznacza to, że nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z Twoim ogłoszeniem, nie płacisz za jego odnawianie, nie pobieramy prowizji od ceny końcowej. Ogłoszenie kosztuje 1 pkt i to tyle.

Aby dodać ogłoszenie, promować je, odświeżać na liście itp. musisz doładować swoje konto punktami. Ilość otrzymanych punktów, zależy od tego jaką kwota doładujesz swoje konto im więcej kupujesz pkt tym tańsze one się stają. Dajemy Ci więc pełną kontrolę nad tym ile chcesz wydać na publikowanie czy promowanie swojego ogłoszenia. Jeśli chcesz wystawić kilka płyt dajmy na to 5 to wystawienie każdej z nich będzie Cię realnie kosztowało niecały 1zł ponieważ doładujesz swoje konto za kwotę 5 zł i otrzymasz 6 pkt do wydania na portalu. Jeśli jednak posiadasz sporą kolekcje, której chcesz się pozbyć, możesz doładować swoje konto kwota 50 zł i wtedy otrzymasz już 100pkt, oznacza co, że cena za pkt wynosi zaledwie 50gr. W najwyższym pakiecie za 350 zł otrzymasz aż 3500pkt co oznacza 10gr za 1pkt!

Raz dodane do konta punkty nie przepadają, możesz je wydawać dowolnie na promocję ogłoszenia, na dodawanie ogłoszeń, ich podbijanie na liście. Pamiętaj też, że raz dodane ogłoszenie, automatycznie i za darmo się odnawia w przypadku, gdy Twoja płyta się nie sprzeda, nie musisz pilnować jego odnawiania. Ceny wszystkich pakietów znajdziesz w tabeli poniżej.

Doładowanie w PLN

Punkty

2,00

2

5,00

6

10,00

13

20,00

29

50,00

100

100,00

250

150,00

600

200,00

1000

250,00

1667

300,00

2500

350,00

3500

 

 

Jak wspomnieliśmy wyżej, swoje ogłoszenia możesz również promować i podbijać na szczyt listy danej kategorii przy pomocy zakupionych punktów. Podbicie ogłoszenia kosztuje 0,5pkt i możesz to zrobić raz dziennie. Podbite ogłoszenie pojawi się na szczycie listy, tak jakby było przed chwilą dodane. Uważamy, że jest to rozwiązanie sprawiedliwe, pozwali Ci decydować czy i kiedy chcesz podbić swoje ogłoszenie, nie faworyzuje nikogo i pozostawia w Twojej kwestii jak zarządzać swoimi punktami i kiedy podbić dane ogłoszenie.

Promowanie ogłoszenia w kategorii i na stronie głównej pozwala Ci zwiększyć ilość wyświetleń a tym samym zwiększyć prawdopodobieństwo kupna Twojej płyty. Jest to świetny sposób by stać się lepiej widocznym na naszym portalu i budować swoją markę.

Cena za promowanie ogłoszenia w danej kategorii lub na stronie głównej zależy od czasu jego promocji:

Promocja w danej kategorii (ogłoszenie jest zawsze na górze listy i jest wyróżnione żółtym znacznikiem):

Dni

7

10

14

21

30

Cena w pkt

3,5

4,5

5,5

7,5

10

 

Promocja na stronie głównej:

Dni

7

10

14

21

30

Cena w pkt

15

20

26

38

50

 

Pamiętaj, że promowanie ogłoszenia i jego podbijanie nie jest obowiązkowe, Ty decydujesz kiedy i co zrobić, ile zakupić pkt i jak je wydawać. Nie zapłacisz ani grosza prowizji ani innych opłat poza kupnem punktów na portalu. Pozwali Ci to planować wydatki i budżet przeznaczony na ogłoszenia bez niespodzianek w postaci wysokiej prowizji w momencie, kiedy się tego najmniej spodziewasz.

Do góry